psí salon Kladn

psí salon Kladn

psí salon Kladno-stříhání psů
psí salon Kladn

psí salon Kladn

psí salon Kladno-stříhání psů Kladno
psí salon Kladn

psí salon Kladn

psí salon Kladno-stříhání psů Kladno
psí salon Kladn

psí salon Kladn

stříhání psů Kladno-psí salon Kladno
psí salon Kladn

psí salon Kladn

stříhání psů Kladno.psí salon Kladno
psí salon Kladn

psí salon Kladn

stříhání psů Kladno-psí salon Kladno
psi salon Kladn

psi salon Kladn

stříhání psů Kladno-psí salon Kladno, jak porozumnět svému psovi,nerozumím psu
- Toužíte si pořídit pejska a nevíte jaké plemeno? Objednejte si u nás konzultační hodinku, přiblížíme Vám charakteristiku, temperament a potřeby všech plemen psů. Usnadníme Vám rozhodování, tak aby nový psí kamarád dobře zapadal do Vaší rodiny. Vyberte si správného psa.


- Konzultační hodinka - CO MÁ PES NA JAZYKU?

- NEROZUMÍTE chování svého čtyřnohého psího kamaráda? Mnohdy se opravdu vyskytuje chování, které Vás i psa přivádí dokonce až k frustracím. Nezoufejte a věřte, že vše má své řešení. Sekce CO MÁ PES NA JAZYKU? je určena pro všechny pejskaře, kteří tuto službu potřebují. Řešení problémového chování (tuto službu nutno objednat zvlášť předem - KONZULTAČNÍ HODINKA) platí i pro psy, kteří salonní péči o kožíšek nepotřebují, ale majitel si přeje znát důvody nechtěného chování svého psa a s následným postupným odstraňováním problému Vám pomůžeme. Úmyslně píši postupným, jelikož ve většině případů je nutno na odstranění problému pracovat systematicky po delší dobu a tzv.přetransformovaný vzorec chování udržovat stále v potřebné vibraci. Pozor, ale Ti kteří si myslí, že se jedná pouze o problém psa, zklamu vás, pamatujte!!! Vždy jste tým a vy určujete jak se váš pes bude cítit a zda vás poslechne či nikoli, pes vždy pozná a doslova prahne po tom, aby vás nachytal na švestkách a alespoň chvíli měl svých pět minut slávy jako vůdce smečky. Ovšem kdo o sobě ví, že na svém vztahu se psem pracovat systematicky nechce, pro toho opravdu udělat nemohu vůbec nic. JE TO DŘINA, ALE STOJÍ ZA TO!
(Autorský text-zákaz kopírování a další publikace)
Náš příběh - CO MÁ DIXI NA JAZYKU?
Salon Orthex

Salon Orthex

Dnes Dixi úspěšně soutěží
Dixíček tento náš čtyřnohý zákazník a kamarád prošel opravdu velkou psychickou proměnou. Panička pro něj chtěla a chce jen to nejlepší, bohužel se stalo to o čem píši v sekci CO MÁ PES NA JAZYKU. Nechápali jeden druhého a přicházely oboustranné frustrace. Dixi je temperamentní pejsek, který stále hledá zaměstnání, panička si tenkrát jela pro psíčka na gauč. Po provedení typologie povahy a několika našich konzultacích se systematickým vedením všech členů domácnosti se Dixi začal měnit před očima. Dnes je Dixi psí sportovec,který si užívá pravidelné pracovní tréninky v psí škole, kde má možnost realizovat svůj temperament, je to zářný příklad velmi zdařilé proměny přetransformovaného psího chování. Alče a Dixímu patří můj DÍK a velká gratulace.
!!!!! JEN TAK DÁL !!!!
Salon Orthex

Salon Orthex

Příběh Alči a Dixiho
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one